RNC70J1690BRB14
MFR.Part #
RNC70J1690BRB14
JLCPCB Part #
C3510954
Description
-65℃~+175℃ 169Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors