RNC70J1631BPB14
MFR.Part #
RNC70J1631BPB14
JLCPCB Part #
C3366931
Description
-65℃~+175℃ 1.63kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors