RNC70J1500FRB14
MFR.Part #
RNC70J1500FRB14
JLCPCB Part #
C3355528
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors