RNC70J1472FRRE8
MFR.Part #
RNC70J1472FRRE8
JLCPCB Part #
C3518707
Description
-65℃~+175℃ 14.7kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors