RNC70H9091FRRE7
MFR.Part #
RNC70H9091FRRE7
JLCPCB Part #
C3412325
Description
-65℃~+175℃ 750mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors