RNC70H6813FRB14
MFR.Part #
RNC70H6813FRB14
JLCPCB Part #
C3539968
Description
-65℃~+175℃ 681kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors