RNC70H6041BRRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC70H6041BRRE8
JLCPCB Part #
C3557347
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 6.04kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors