RNC70H4991FRB14
MFR.Part #
RNC70H4991FRB14
JLCPCB Part #
C1468235
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors