RNC70H4701BRRE6
MFR.Part #
RNC70H4701BRRE6
JLCPCB Part #
C3356309
Description
-65℃~+175℃ 4.7kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors