RNC70H3830FRRE6
MFR.Part #
RNC70H3830FRRE6
JLCPCB Part #
C3473607
Description
-65℃~+175℃ 383Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors