RNC70H2491FRB14
MFR.Part #
RNC70H2491FRB14
JLCPCB Part #
C3508334
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors