RNC70H2151FRRE64
MFR.Part #
RNC70H2151FRRE64
JLCPCB Part #
C3536542
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors