RNC70H2104FRRE8
MFR.Part #
RNC70H2104FRRE8
JLCPCB Part #
C3579256
Description
-65℃~+175℃ 2.1MΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors