RNC70H2101FRRE7
MFR.Part #
RNC70H2101FRRE7
JLCPCB Part #
C3483309
Description
-65℃~+175℃ 2.1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors