RNC70H2051FRRE6
MFR.Part #
RNC70H2051FRRE6
JLCPCB Part #
C3449205
Description
-65℃~+175℃ 2.05kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors