RNC70H1913BRRE8
MFR.Part #
RNC70H1913BRRE8
JLCPCB Part #
C3533017
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors