RNC70H1821BRB144
MFR.Part #
RNC70H1821BRB144
JLCPCB Part #
C3448036
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors