RNC70H1003FRRE6
MFR.Part #
RNC70H1003FRRE6
JLCPCB Part #
C3499988
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors