RNC70H1001FRR64
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC70H1001FRR64
JLCPCB Part #
C3384110
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors