RNC70H1001FRB14
MFR.Part #
RNC70H1001FRB14
JLCPCB Part #
C1468243
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors