RNC65K1001FRR36
MFR.Part #
RNC65K1001FRR36
JLCPCB Part #
C3490858
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors