RNC65J9763BRRE8
MFR.Part #
RNC65J9763BRRE8
JLCPCB Part #
C3476478
Description
-65℃~+175℃ 500mW 976kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors