RNC65J7502BRRE665
MFR.Part #
RNC65J7502BRRE665
JLCPCB Part #
C3545048
Description
-65℃~+175℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors