RNC65J7001BRB14
MFR.Part #
RNC65J7001BRB14
JLCPCB Part #
C3364733
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors