RNC65J2051BRRE5
MFR.Part #
RNC65J2051BRRE5
JLCPCB Part #
C3435884
Description
-65℃~+175℃ 2.05kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors