RNC65J1914FRRE7
MFR.Part #
RNC65J1914FRRE7
JLCPCB Part #
C3476243
Description
-65℃~+175℃ 1.91MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors