RNC65J1400BRB14
MFR.Part #
RNC65J1400BRB14
JLCPCB Part #
C3470988
Description
-65℃~+175℃ 140Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors