RNC65J1022BRRE7
MFR.Part #
RNC65J1022BRRE7
JLCPCB Part #
C3420555
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors