RNC65J1002BRB1465
MFR.Part #
RNC65J1002BRB1465
JLCPCB Part #
C3456747
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors