RNC65H8062BRRE7
MFR.Part #
RNC65H8062BRRE7
JLCPCB Part #
C3463655
Description
-65℃~+175℃ 500mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors