RNC65H4993BRB14
MFR.Part #
RNC65H4993BRB14
JLCPCB Part #
C3557138
Description
-65℃~+175℃ 499kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors