RNC65H4991BRRE565
MFR.Part #
RNC65H4991BRRE565
JLCPCB Part #
C3477542
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors