RNC65H4990BRRE765
MFR.Part #
RNC65H4990BRRE765
JLCPCB Part #
C3374479
Description
-65℃~+175℃ 499Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors