RNC65H3013DRRE8
MFR.Part #
RNC65H3013DRRE8
JLCPCB Part #
C3474007
Description
-65℃~+175℃ 301kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors