RNC65H3011BRR36
MFR.Part #
RNC65H3011BRR36
JLCPCB Part #
C3379943
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors