RNC65H2740FRRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC65H2740FRRE6
JLCPCB Part #
C3377625
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 274Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors