RNC65H2321BRRE5
MFR.Part #
RNC65H2321BRRE5
JLCPCB Part #
C3530071
Description
-65℃~+175℃ 2.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors