RNC65H2002FRR64
MFR.Part #
RNC65H2002FRR64
JLCPCB Part #
C3545117
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors