RNC65H1501BRRE6
MFR.Part #
RNC65H1501BRRE6
JLCPCB Part #
C3557435
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors