RNC65H1500FRRE8
MFR.Part #
RNC65H1500FRRE8
JLCPCB Part #
C3415395
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors