RNC65H1401FRRE765
MFR.Part #
RNC65H1401FRRE765
JLCPCB Part #
C3455104
Description
-65℃~+175℃ 1.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors