RNC65H1302BRB14
MFR.Part #
RNC65H1302BRB14
JLCPCB Part #
C3557337
Description
-65℃~+175℃ 13kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors