RNC65H1243BRR64
MFR.Part #
RNC65H1243BRR64
JLCPCB Part #
C3547672
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors