RNC65H1020FRRE6
MFR.Part #
RNC65H1020FRRE6
JLCPCB Part #
C3515606
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors