RNC65H1003BRR64
MFR.Part #
RNC65H1003BRR64
JLCPCB Part #
C3522001
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors