RNC60K5601FRR36
MFR.Part #
RNC60K5601FRR36
JLCPCB Part #
C3364405
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors