RNC60K4991FRB14
MFR.Part #
RNC60K4991FRB14
JLCPCB Part #
C1412536
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors