RNC60K2742FRB14
MFR.Part #
RNC60K2742FRB14
JLCPCB Part #
C1412698
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors