RNC60K2151FRB14
MFR.Part #
RNC60K2151FRB14
JLCPCB Part #
C3377182
Description
-65℃~+175℃ 2.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors