RNC60K1022FRB14
MFR.Part #
RNC60K1022FRB14
JLCPCB Part #
C1412471
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors